Обяви 1 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Обеля 2
155 000 €
303 153.65 лв.

(2 541 €, 4 969.76 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 12:18 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 460 пъти.
Площ:
61 m2
Етаж:
6-ти от 6
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

25 КВ.М. ПОКРИВНА ТЕРАСА!! ПРЕД АКТ 16!! ЗАВЪРШЕН!! СВЕТЪЛ!!

Представяме на Вашето внимание двустаен апартамент от 80 кв.м. в жк. Обеля 2. Жилището се намира на 6-ти етаж и има следното функционално разпределение: антре, дневна с кухненски кът, спалня, тераса с излаз от двете стаи, баня с тоалетна. Сградата се отоплява на ТЕЦ, но има прекарани изводи и за климатици.

Обадете се сега и цитирайте следния код: 238312
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
Саниран
За контакт:
0875363330
Агенция:
ХОУМ ТУ Ю
0875363330
ХОУМ ТУ Ю logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2014 г.
home2u4.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. Царица Йоанна 70, ет.1, офис 1
http://www.home2u.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Обеля 2
Обява: 1b177788630441275

155 000 €
303 153.65 лв.
(2 541 €, 4 969.76 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Обеля 2

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност